Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2014-02-25

Startuje promocja "Wiosenna Moc Pasji"

Z dniem dzisiejszym pragniemy poinformować, że rozpoczyna się akcja promocyjna, która opiera się na propozycji zakupów akumulatorów Exide Bike w postaci pakietów.


Akcja promocyjna skierowana jest do Punktów Sprzedaży Detalicznej i będzie trwała od 24 lutego do 31 marca 2014 roku. Każdy kto dokona zakupu u swojego dystrybutora jednego z pakietów ilościowych lub wartościowych akumulatorów EXIDE BIKE i będzie miał możliwość odbioru bardzo atrakcyjnych nagród.


Pośród propozycji zakupowych znajdują się:

? 5 pakietów, dzięki którym można zakupić w cenie 1zł dodatkową ilość akumulatorów.

UWAGA: Zakup akumulatorów z rabatem promocyjnym tj. za 1 PLN/szt. zrealizować można bezpośrednio u Dystrybutorów EXIDE, u których dokonywany jest zakup pakietów.  Nie ma konieczności zgłaszania przystąpienia do promocji w panelu programu Victor!

? Ponadto biorąc udział w akcji otrzymuje się prawo do jeszcze jednej nagrody ? dany sklep będzie umieszczony na www.akumulator.pl, w sekcji STREFA MOTOCYKLI I SKUTERÓW i intensywnie promowany!


Aby tego dokonać należy wypełnić elektroniczny formularz dostępny na www.programvictor.plSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w promocji!

pixel